Dnes je středa 8. 12. 2021
Svátek má Květoslava

Akce spolku

 

2. REPREZENTAČNÍ PLES

TJ Sokola a Spolku rodáků a přátel muzea v Netvořicích se konal 16. ledna 2010 v sokolovně.

Květinou plesu byla růže, ovoce plesu byl banán. A připraveno bylo překvapení plesu.

Tombola měla 538 cen. Z toho 38 cen bylo hlavních,které se losovaly. 500 cen se na vyhrané číslo přímo vydávalo. Z hlavních cen: romantická noc v penzionu na Konopišti, jízda tankem, poukaz na sele, velké dárkové koše, 5q uhlí, tlaková myčka, demižon slivovice, dřevěné hračky, archivní víno, stříbrný náramek, 30l piva, poukaz na vyjížďku na koni, poukaz na konzumaci za 1000 Kč, uzená kýta, atd. Sponzorů do tomboly bylo na 80. Hlavním sponzorem byl ing. Jiří Stibůrek a jeho firma Eltsen.

Celou akci připravovala řada lidí z obou spolků. Hlavním organizátorem byl Pavel Bron ze Sokola a oba starostové spolku, Pavel Netolický a Jiří Stibůrek.

Organizace plesu byla provedena velice dobře. Z přípravy bylo náročné ruličkování lístků do tomboly, příprava a výzdoba sokolovny, roznášení plakátů a pozvánek, sehnání sponzorů pro tombolu, organizace a výdej tomboly, atd.

Opět hrál Čejka band, který si získal přízeň všech tím, že dokáže zahrát všechny žánry pro všechny věkové skupiny.

Předtančení jsme letos poněkud zpestřili. Opět vystoupila taneční škola J.+K. Maršálkových z Benešova. Tentokráte to byla skupina asi 10-letých dívek a chlapců. Po nich vystoupila skupina mladých z tanečního studia Hazard z Jesenice s ukázkami hip hopu. A na závěr jsme získali ukázku stepu. Tři stepařky z taneční školy TOP Step ze Zdiměřic u Jesenice nám předvedly slavnou skladbu Shim Sham Shimmy, kterou zná každý stepař po celém světě. Tyto stepařky byly na mistrovství republiky druhé a na mistrovství světa v prosinci 2009 v Německu šesté.
Ples byl hojně navštíven, takže sokolovna byla zaplněna. Návštěvníci byli u vchodu uvítáni, dámy růží a pánové banánem.
Ples zahájili starostové obou spolků a představili překvapení plesu, slavnostní přípitek. Na každém stole byla lahvička se slivovicí a tak jsme si všichni mohli připít na zdraví!

II. Repre ples se rozhodně vydařil a těšíme se na další ročníky.

Děkujeme všem sponzorům, organizátorům a všem pomocníkům!Předtančení - Taneční škola J.+ K. Maršálkových

This text will be replaced
Předtančení - Studio Top step

This text will be replaced
Datum vložení: 2010.01.16 Autor: JDu, MaD

 

 

<< zpět na výpis zpráv

Copyright © 2007 Spolek rodáků a přátel muzea v Netvořicích, všechna práva vyhrazena Vyrobilo studio FUMI